هند کشور جشن و رنگ و تضاد

مقصد

گوش بزنگ تور:

در حال حاظر سرویس گوش بزنگ غیر فعال می باشد

تور هند با پرواز ماهان

ماهان ایر
ماهان ایر
اقامت
8 روزه 3 شب دهلی 2 شب آگرا 2 شب جیپور
اولین حرکت
سه شنبه ۱۱ مهر ساعت ۱۷:۲۵
فروشنده: آسمان سپید
31,990,000 TMN

تور هند دهلی آگرا جیپور 1402

ماهان ایر
ماهان ایر
اقامت
9 روزه ختل های 3 تا 5 ستاره
اولین حرکت
سه شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۸:۳۰
فروشنده: آوین مهر آریا
41,990,000 TMN

تور هند(مثلث طالایی)

ماهان ایر
ماهان ایر
اقامت
9 روزه
اولین حرکت
سه شنبه ۲۵ مهر ساعت ۹:۰
فروشنده: ترنم نورد ایرانیان
35,995,000 TMN

درباره سفر به هند

هندوستان یکی از کشورهاییست که برای سفر اول، بهتر است که با تور همراه باشید. یکی از مهم ترین دلایل ما برای اثبات این مورد این است که در سفر با تور به هند می توانید از وسایت نقلیه مختص به تور برای ترنسفر خود استفاده کنید و لذت گشت های این سرزمین جادویی را به خاطر سیستم حمل و نقل آژاردهنده هند، کمرنگ نکنید.
دلیل دیگر را می توانیم کیفیت پایین هتل ها و محل اقامت در هند دانست. انتخاب هتل درست، در مناطق قابل دسترس به امکانات شهری، موضوعی نیست که بتوانید از آن چشم پوشی کنید.
برای سفر به هند حتما باید ویزا داشته باشید که در صورت استفاده از پکیج های تور آژانس های مسافرتی، فقط کافیست مدارک خود را تحویل دهید و آماده سفر شوید. تورهای هند به طور معمول به صورت تورهای ترکیبی معروف به مثلث طلایی دهلی، آگرا و جیپور ، برگزار می شوند. هرچند که شهر ساحلی و توریستی گوا را باید در یک تور جداگانه دید.

نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
  • حیدر محمدزاده دوشنبه ۲۹ اسفند
    سلام اخذ ویزای هند چقدر طول میکشه؟
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info